Deklaracija

Proizvodjač kesa: AG solutions d.o.o.

Mesto: Beograd-Palilula

Adresa: 20. Oktobra 8

Materijal: Sintetički materijal na bazi polipropilena - Microfibre

Namena materijala: Za proizvodnju kesa za profesionalne i kućne usisivače, filtracija prašine

Zemlja porekla materijala: Nemačka

Godina proizvodnje: Tekuća godina

Uputstvo za upotrebu: Prema tehničkom uputstvu proizvođača usisivača

Rok upotrebe: Najbolje upotrebiti u roku od 3 godine od trenutka kupovine

Telefon za informacije i reklamacije:066/11-2222, 064/47-47-488, 011/332-9102

Maloprodaja/Veleprodaja

KARCHER kese za usisivače A2000/A2003/A2014/ A2024/A2054 model K11

150.00 RSD

Kese za usisivače KARCHER

Kese za Karcher usisivače napravljene od visokokvalitetnog Nemačkog mikrofibera. Čvrste i izdržljive, pružaju maksimalnu zaštitu od prašine pri usisavanju. Kese poboljšavaju efikasnost usisivača pri upotrebi.

Prikazana cena je po jednoj kesi.

AKCIJA! Na 10 kupljenih kesa 11-ta kesa gratis!

Brands:: Karcher
Brands

Description

Mikrofiber kese za KARCHER usisivače napravljene su od vrhunskog materijala koji pruža veću efikasnost, iskorišćenje i širu namenu u odnosu na papirne kese smanjujući emisiju prašine praktično na nulu. Naše kese su izdržljivije, elastičnije i otpornije na  mehanička oštećenja u odnosu na papirne kese i pri tom pružaju bolje iskorišćenje i do 60%. Kese su otporne na vlagu u malim količinama. Da bi ste sačuvali usisivač i obezbedili maksimalnu filtraciju i učinak neophodna je redovna zamena kesa. Karcher kese A2000/A2003/A2014/A2024/A2054

WIN-BAG kesa model K11 odgovara za sledeceće brendove i modele:

KARCHER kese

Karcher MV2 kese

Karcher WD2 kese

Karcher A2000

Karcher A2003

Karcher A2004

Karcher A2004 CCC

Karcher A2004 Plus

Karcher A2014

Karcher A2014 CarVac

Karcher A2014CV

Karcher A2024

Karcher A2024 pt

Karcher A2054

Karcher A2054 Me

Karcher A2054 Me CCC

Karcher A2064

Karcher A2064 PT

Karcher A2074

Karcher A2074PT

Karcher S2500

Karcher WD2.200

Karcher WD2.200 4c

Karcher WD2.210

Karcher WD2.240

Karcher WD2.250

Karcher WD2.250 4c

Karcher WD2.250 CCC

Karcher WD200

Karcher WD2200

Karcher 1.629-100.0

Karcher 1.629-101.0

Karcher 1.629-102.0

Karcher 1.629-103.0

Karcher 1.629-104.0

Karcher 1.629-106.0

Karcher 1.629-107.0

Karcher 1.629-108.0

Karcher 1.629-119.0

Karcher 1.629-120.0

Karcher 1.629-121.0

Karcher 1.629-150.0

Karcher 1.629-307.0

Karcher 1.629-400.0

Karcher 1.629-401.0

Karcher 1.629-402.0

Karcher 1.629-450.0

Karcher 1.629-550.0

Karcher 1.629-551.0

Karcher 1.629-552.0

Karcher 1.629-553.0

Karcher 1.629-554.0

Karcher 1.629-555.0

Karcher 1.629-556.0

Karcher 1.629-557.0

Karcher 1.629-558.0

Karcher 6.904-322

Karcher 6.904-322.0

Karcher kese A2000/A2003/A2014/A2024/A2054

Review(1)

5.00 average based on 1 ratings.
  1. Olivera Kostadinovic

    Sjajna saradnja kao i uvek, sve preporuke za prodavca!

Add a review

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Price
  • Stock
  • Availability
  • Add to cart
  • Description
  • Content
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
  • Attributes
  • Custom attributes
  • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping