Deklaracija

Proizvodjač kesa: AG solutions d.o.o.

Mesto: Beograd-Palilula

Adresa: 20. Oktobra 8

Materijal: Sintetički materijal na bazi polipropilena - Microfibre

Namena materijala: Za proizvodnju kesa za profesionalne i kućne usisivače, filtracija prašine

Zemlja porekla materijala: Nemačka

Godina proizvodnje: Tekuća godina

Uputstvo za upotrebu: Prema tehničkom uputstvu proizvođača usisivača

Rok upotrebe: Najbolje upotrebiti u roku od 3 godine od trenutka kupovine

Telefon za informacije i reklamacije:066/11-2222, 064/47-47-488, 011/332-9102

Maloprodaja/Veleprodaja

Hepa filter za ROWENTA SilenceForce/X-TremePower usisivače

800.00 RSD

Hepa filter za ROWENTA ZR002901 usisivače

Brands:: Rowenta
Brands

Description

Hepa filter za ROWENTA ZR002901 usisivače

Dimezije:
Dimenzije 172×152

Da bi ste postigli najbolji stepen filtracije neophodno je da hepa filter menjate na 6-12meseci.

Odgovara za sledeće modele:

Rowenta Silence Force
Rowenta Silence Force Compact
Rowenta Silence Force Extreme
Rowenta Silence Force Extreme Compact
Rowenta X-Treme Power
Rowenta RO431111410
Rowenta RO4321T1410
Rowenta RO4321T1411
Rowenta RO432301410
Rowenta RO432301411
Rowenta RO432311410
Rowenta RO432311410 – AP0048178P RU
Rowenta RO432311410 – NP0036275P AT
Rowenta RO432311411
Rowenta RO432311411 – AP0038170P BE
Rowenta RO432311411 – AP0038170P FR
Rowenta RO4323FA411
Rowenta RO4323IA410
Rowenta RO4323R1410
Rowenta RO4323R1411
Rowenta RO434101410
Rowenta RO434111410
Rowenta RO434111411
Rowenta RO4341IA410
Rowenta RO434311410
Rowenta RO435111410
Rowenta RO442111410
Rowenta RO4421GA410
Rowenta RO4421IA410
Rowenta RO4421R1410
Rowenta RO442701410
Rowenta RO442701410 – CP0034176P ES
Rowenta RO442701410 – CP0034176P PT
Rowenta RO442701410 – QP0048266P PE
Rowenta RO442701411
Rowenta RO442701411 – SP0048268P PE
Rowenta RO442701411 – WP0039884P
Rowenta RO442711410
Rowenta RO442721410
Rowenta RO442721410 – GP0034216P HU
Rowenta RO442721410 – ZP0036971P TR
Rowenta RO442721411
Rowenta RO442721411 – 8P0048032P TR
Rowenta RO442721411 – XP0039885P SK
Rowenta RO4427GA411
Rowenta RO4427R1410
Rowenta RO442902410
Rowenta RO4441FA411
Rowenta RO444901410
Rowenta RO444901410 – 9P0034749P CN
Rowenta RO444901410 – 9P0048033P ES
Rowenta RO444911410
Rowenta RO444911411
Rowenta RO444921411
Rowenta RO444921411 – DP0034177P E
RO444921411 – VP0048271P
Rowenta RO4449IA
Rowenta RO4449R1410
Rowenta RO4449R1411
Rowenta RO452001410
Rowenta RO452001410 – 6P0032946P PT
Rowenta RO452001410 – WP0036968P CN
Rowenta RO452001410 – XP0036969P CZ
Rowenta RO452011410
Rowenta RO452011410 – EP0048038P RU
Rowenta RO45201410 – TP0031853P PT
Rowenta RO4520IA410
Rowenta RO452311410
Rowenta RO452321410
Rowenta RO452321410 – EP0032954P EE
Rowenta RO452321410 – YP0036970P TR
Rowenta RO4523GA410
Rowenta RO4523R1410
Rowenta RO453011410
Rowenta RO453311410
Rowenta RO454001410
Rowenta RO454001410 – 0P0036972P IT
Rowenta RO454001410 – TP0033041P SK
Rowenta RO454011410
Rowenta RO454011410 – FP0048039P RU
Rowenta RO454011410 – UP0031854P BE
Rowenta RO454087410
Rowenta RO4540IA410
Rowenta RO454121410
Rowenta RO454121410 – 1P006973P CZ
Rowenta RO454121410 – 1P0036973P EE
Rowenta RO454121410 – 6P0048210P TR
Rowenta RO4541GA410
Rowenta RO4541IA410
Rowenta RO4541R1410
Rowenta RO4541T1410
Rowenta RO462311410
Rowenta RO462701411
Rowenta RO462701411 – WP0048272P CN
Rowenta RO462701411 – WP0048272P TR
Rowenta RO462701411 – XP0048273P EE
Rowenta RO462701411 – XP0048273P PL
Rowenta RO462701411 – ZP0038843P ES
Rowenta RO462711410
Rowenta RO462711411
Rowenta RO4627EA410
Rowenta RO4627GA411
Rowenta RO4627R1410
Rowenta RO462901411
Rowenta RO462901411 – 5P0038849P ES
Rowenta RO462901411 – YP0048274P TR
Rowenta RO462911410
Rowenta RO462911410 – 2P0040574P BE
Rowenta RO462911410 – ZP0048275P ZW
Rowenta RO462911411
Rowenta RO462911411 – 0P0048276P ZW
Rowenta RO462911411 – 2P0038846P FR
Rowenta RO4633EA410
Rowenta RO4639EA410
Rowenta RO4643EA410
Rowenta RO464501411
Rowenta RO464583410
Rowenta RO4649EA410
Rowenta RO4649R1410
Rowenta RO466201411
Rowenta RO466201411 – 1P0048277P CN
Rowenta RO466201411 – LP0038865P DE
Rowenta RO466211410
Rowenta RO466211411
Rowenta RO4662GA411
Rowenta RO472101410
Rowenta RO4721EA410
Rowenta RO4721FA410
Rowenta RO4721FA411
Rowenta RO4721FB410
Rowenta RO4721GA410
Rowenta RO472301410
Rowenta RO472301410 – GP0048040P CZ
Rowenta RO472301410 – GP0048040P HU
Rowenta RO472301410 – GP0048040P PL
Rowenta RO472301410 – HP0048041P TR
Rowenta RO472301410 – KP0038144P ES
Rowenta RO472301410 – KP0038144P GR
Rowenta RO472301410 – KP0038144P IT
Rowenta RO472301411
Rowenta RO472311410
Rowenta RO472311411
Rowenta RO4723EA410
Rowenta RO4725EA410
Rowenta RO4725FA410
Rowenta RO472711410
Rowenta RO472911410
Rowenta RO4729R1410
Rowenta RO473311410
Rowenta RO4733FA410
Rowenta RO4733FA411
Rowenta RO474311410
Rowenta RO4745EA410
Rowenta RO476201410
Rowenta RO476201410 – IP0048042P CZ
Rowenta RO476201410 – IP0048042P LT
Rowenta RO476201410 – JP0048043P TR
Rowenta RO476211410
Rowenta RO4762GA410
Rowenta RO554511410
Rowenta RO555501410
Rowenta RO555501410 – 5P0047453P AT
Rowenta RO555501410 – LP0048045P SK
Rowenta RO5555WA410
Rowenta RO556511410
Rowenta RO556511410 – MP0048046P TR
Rowenta RO5565TA410
Rowenta RO5565WA410
Rowenta RO562901410
Rowenta RO562901410 – 8P0043280P LV
Rowenta RO562901410 – SP0048088P TRRowenta RO562911410
Rowenta RO562911410 – GP0045772PPT
Rowenta RO562911410 – SP0048664P TR
Rowenta RO5629GA410
Rowenta RO5629R1410
Rowenta RO563501410
Rowenta RO563511410
Rowenta RO564511410
Rowenta RO56454A410
Rowenta RO565111410
Rowenta RO566101410
Rowenta RO566101410 – 4P0043132P PL
Rowenta RO566101410 – TP0048089P TR
Rowenta RO566111410
Rowenta RO572711410
Rowenta RO5727GA410
Rowenta RO5727GB410
Rowenta RO5727GC410
Rowenta RO5729DA410
Rowenta RO5729EA410
Rowenta RO5729K0410
Rowenta RO5735OA410
Rowenta RO5735OA410 – UP0050106P BE
Rowenta RO5735OA410 – VP0050107P CZ
Rowenta RO5735U1410
Rowenta RO5735U1410 – 3P0051699P CA
Rowenta RO573701410
Rowenta RO573701410 – DP0043393P DE
Rowenta RO573701410 – OP0048048P
Rowenta RO573701410 – OP0048048P CZ
Rowenta RO573711410
Rowenta RO5745EA410
Rowenta RO5745EB410
Rowenta RO5761EA410
Rowenta RO5761EB410
Rowenta RO5761OA410
Rowenta RO5761OA410 – SP0050104P AT
Rowenta RO5761OA410 – SP0050104P BE
Rowenta RO5761OA410 – WP0050108P CZ
Rowenta RO5761OA410 – WP0050108P SI
Rowenta RO576211410
Rowenta RO5777EA410
Rowenta RO5777OA410
Rowenta RO5777OA410 – SP0050176P CZ
Rowenta RO5777OA410 – SP0050176P PL
Rowenta RO5787DA410
Rowenta RO582011410
Rowenta RO582011411
Rowenta RO582111410
Rowenta RO582201410 – QP0048050P BG
Rowenta RO582201410 – QP0048050P HU
Rowenta RO582201410 – TP0042617P PT
Rowenta RO582201410 – RP0048051P
Rowenta RO582201411 – 6P0044466P AT
Rowenta RO582201411 – SP0048052P HU
Rowenta RO582301410
Rowenta RO582301411
Rowenta RO582311410
Rowenta RO582311411
Rowenta RO58234A410
Rowenta RO582501410
Rowenta RO582501410 – IP0042498P AT
Rowenta RO582501410 – IP0042498P PT
Rowenta RO582501410 – UP0048054P TR
Rowenta RO582501410 – VP0048055P CZ
Rowenta RO582501410 – VP0048055P LT
Rowenta RO582501411
Rowenta RO582501411 – AP0044470P AT A
Rowenta RO582501411 – AP0044470P PT
Rowenta RO582501411 – WP0048056P LT
Rowenta RO582501411 – XP0048057P TR
Rowenta RO582511410
Rowenta RO582511411
Rowenta RO5825GA410
Rowenta RO5825R1410
Rowenta RO583211410
Rowenta RO583301410
Rowenta RO583301410 – GP0042460P AT
Rowenta RO583301411
Rowenta RO583301411 – DP0044473P DE
Rowenta RO583301411 – ZP0048059P CZ
Rowenta RO583301411 – ZP0048059P PL
Rowenta RO583311410
Rowenta RO591111410
Rowenta RO5911DA410
Rowenta RO5911DA410 – 2P0053858P TR
Rowenta RO5911GA410
Rowenta RO591301410
Rowenta RO591301410 – 0P0048060P EE
Rowenta RO591301410 – 0P0048060P SK
Rowenta RO591301410 – OP0047472P AT
Rowenta RO591311410
Rowenta RO5913DA410
Rowenta RO5913EA410
Rowenta RO5913EA410 – 3P0053859P TR
Rowenta RO5913GA410
Rowenta RO592101410
Rowenta RO592101410 – 2P0048062P TR
Rowenta RO592101410 – OP0042504P DE
Rowenta RO592101410 – OP0042504P PT
Rowenta RO592111410
Rowenta RO59214A410
Rowenta RO592183410
Rowenta RO5921DA410
Rowenta RO5921DA410 – 3P0053031P IT
Rowenta RO5921DA410 – 3P0053031P PT
Rowenta RO5921DA410 – PP0053053P SI
Rowenta RO5921GA410
Rowenta RO5921GB410
Rowenta RO5921R1410
Rowenta RO5921R1410 – 3P0048063P RU
Rowenta RO5921R1410 – KP0044876P ES
Rowenta RO5921R1410 – KP0044876P IT
Rowenta RO592311410
Rowenta RO592511410
Rowenta RO592511410 – 4P0048064P
Rowenta RO592511410 – 4P0048064P LV
Rowenta RO592511410 – WP0047480P BE
Rowenta RO592511410- WP0047480P FR
Rowenta RO5925K0410
Rowenta RO5927EA410
Rowenta RO593101410
Rowenta RO593101410 – 5P0048065P EE
Rowenta RO593101410 – 5P0048065P LV
Rowenta RO593101410 – UP0047478P AT
Rowenta RO593111410
Rowenta RO5931GA410
Rowenta RO5931U1410
Rowenta RO593311410
Rowenta RO5933EA410
Rowenta RO5933EB410
Rowenta RO593811410
Rowenta RO5945EA410
Rowenta RO5945EA410 – 5P0049937P CZ
Rowenta RO5945EA410 – 6P0049938P AT
Rowenta RO5945EB410
Rowenta RO594811410
Rowenta RO5951DA410
Rowenta RO5951DA410 – 8P0049940P ES
Rowenta RO5951EA410
Rowenta RO5951EA410 – 9P0049941P PT
Rowenta RO5951OA410
Rowenta RO5951OA410 – 6P0053862P TR
Rowenta RO5955EA410
Rowenta TW5853HO410
Rowenta TW5951HA410
Rowenta Silence Force (Lock System)
Rowenta Silence Force Compact
Rowenta Silence Force ExtrC*me
Rowenta Silence Force Extreme Compact
Rowenta Silence Force RO4421
Rowenta Silence Force RO4427
Rowenta Silence Force RO4629
Rowenta Silence Force RO4645
Rowenta Silence Force RO4649
Rowenta Silence Force RO4662
Rowenta Silence Force RO4721
Rowenta Silence Force RO4723
Rowenta Silence Force RO4762
Rowenta Silence Force RO5565
Rowenta Silence Force RO5629.11
Rowenta Silence Force RO5661
Rowenta Silence Force RO5727
Rowenta Silence Force RO5729
Rowenta Silence Force RO5762
Rowenta Silence Force RO5787
Rowenta Silence Force RO5822
Rowenta Silence Force RO5825
Rowenta Silence Force RO5833
Rowenta Silence Force RO5911/11
Rowenta Silence Force RO5913
Rowenta Silence Force RO5913DA
Rowenta Silence Force RO5921
Rowenta Silence Force RO5931
Rowenta Silence Force RO5938
Rowenta Silence Force RO5951
Rowenta Silence Force RO8324
Rowenta X-Trem Power azul RO43
Rowenta X-Trem Power blau RO43
Rowenta X-Trem Power bleu RO43
Rowenta X-Trem Power blu RO43
Rowenta X-Trem Power blue RO43
Rowenta X-Trem Power czerwony RO43
Rowenta X-Trem Power niebieski RO43
Rowenta X-Trem Power red RO43
Rowenta X-Trem Power rojo RO43
Rowenta X-Trem Power rosso RO43
Rowenta X-Trem Power rot RO43
Rowenta X-Trem Power rouge RO43
SEB Tefal Moulinex PLRO442721410 GP0034216P EE
SEB Tefal Moulinex RO432311411 – BP0048179P RU
SEB Tefal Moulinex RO442701410 – RP0048267P PL
SEB Tefal Moulinex RO442701411 – UP0048270P
SEB Tefal Moulinex RO442721410 – GP0034216P CZ
SEB Tefal Moulinex RO442721410 – GP0034216P
SEB Tefal Moulinex RO452321410 – EP0032954P SK
SEB Tefal Moulinex RO454001410 – TP0033041P CZ
SEB Tefal Moulinex RO454121410 – 1P0036973P TR
SEB Tefal Moulinex RO454121410 – WP0033044P
SEB Tefal Moulinex RO593811410 – 6P0044898P PT
SEB Tefal Moulinex TW432341410
SEB Tefal Moulinex TW432341411
SEB Tefal Moulinex TW434141410
SEB Tefal Moulinex TW434141411
SEB Tefal Moulinex TW452341410
SEB Tefal Moulinex TW583388410

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Hepa filter za ROWENTA SilenceForce/X-TremePower usisivače”

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Price
  • Stock
  • Availability
  • Add to cart
  • Description
  • Content
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
  • Attributes
  • Custom attributes
  • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping